درباره ما

سامانه سبزی‌من، اولین تره‌بار اینترنتی در ایرانه! تره‌بار اینترنتی سبزی‌من از مهرماه ۱۳۹۶ فعالیتش رو آغاز کرد و در حال حاضر با تنوع بیش از ۴۰۰محصول شامل انواع میوه، میوه‌های استوایی، سبزیجات مدیترانه‌ای و کمیاب، سبزیجات تازه و خشکبار، صیفی‌جات، میوه‌های ارگانیک، انواع محصولات سوپرمارکتی، نوشیدنی‌های طبیعی و… با ارسال سریع(کمتر از دو ساعت) در شهر تهران تجربه‌ی جدیدی از تره‌بار دیجیتالی رو ارائه می‌کنه.

تره‌بار اینترنتی سبزی‌من سعی می‌کنه علاوه بر کمک به کاهش آلودگی هوا، تجربه خرید آسان رو برای شهروندان تهرانی به‌وجود بیاره. انتخاب بازه زمان ارسال و روز تحویل سفارش از مزایای سبزی‌منه و این امکان رو به مشتری می‌ده تا برنامه روزانه و خرید رو بر اساس وقت خودش مدیریت کنه. همه‌ی محصولات تازه  و دست‌چینه و سبزی‌من تمام تلاشش رو کرده تا بسته‌بندی‌هایی که برای محصولات استفاده می‌کنه، پلاستیک نباشه و تا حد ممکن کمتر از پلاستیک استفاده شده باشه.

تره‌بار اینترنتی سبزی‌من، خیال مشتری رو راحت کرده! چون گارانتی کیفیت محصول داره و معتقده که تمام محصولاتی که برای مشتریانش ارسال می‌کنه با کیفیته. چون خودش رو نماینده تام‌الاختیار مشتری در انتخاب محصول می‌دونه و همیشه تلاش می‌کنه بهترین کیفیت رو برای مشتری ارسال کنه. به‌همین خاطر اگه مشتری پس از خرید و دریافت محصول مشکلی در محصول دریافتی داشته باشه می‌تونه با پشتیبانی هماهنگ کنه تا محصول رو مرجوع و یا جایگزین براش ارسال بشه. شعار معروف سبزی‌من در این زمینه اینه: «خطای انسانی امری گریز ناپذیره. لطفا ما را از هرگونه مشکلی مطلع سازید.» بنابراین هیچ خطایی در سبزی‌من عمدی، نیست!

تره‌بار اینترنتی سبزی‌من با رویکرد کاهش میزان ضایعات میوه و سبزی در زندگی شهری، این امکان رو در اختیار مشتریانش قرار داده تا بتونن میوه‌ رو به‌صورت عددی هم خریداری کنن. سبزی‌من قصد داره با این کار  به نوبه‌ی خودش -با تاکید بر شعار جهانی برای پایان دادن به چرخه اتلاف مواد غذایی- به کاهش چرخه ضایعات میوه و صیفی‌جات در تهران کمک کنه. شعار معروف جهانی میگه: «هر چیزی که می‌تونی بخوری، بردار، اما هر چیزی که برداشتی رو بخور!»